Тож питанню збереження та зміцнення здоров’я в Чагорському ліцеї приділяється особлива увага. Вагомий вплив на зміцнення здоров’я мають фізичні навантаження: уроки фізичної культури, рухливі ігри, спортивні розваги.
Цікаво, змістовно та насичено сьогодні в Чагорському ліцеї було проведено «Козацькі забави». Мета заходу: робота над вивченням традицій українського народу, залучення дітей до активної участі у спортивних розвагах національного характеру, виховання національно – патріотичних цінностей , повага до рідної землі, почуття гідності за Батьківщину; мотивувати дітей до ведення здорового способу життя, розвиток та удосконалення фізичних якостей.
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-13_12-37-10-502-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-13_12-37-10-754-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-13_12-37-10-964-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-13_12-37-10-099-768x1024.jpg)