9 травня в рамках проведення єдиного уроку “День Європи” у Чагорському ліцеї проведено заходи які є відзначенням цінності миру та єдності на континенті. Кожний урок, проведений вчителями пропагував європейські цінності, основними з яких є свобода та верховенство права. Висловлюємо щиру вдячність країнам ЄС за допомогу та підтримку в нелегкій боротьбі нашої держави за незалежність, цілісність, демократію.
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2022/05/Є1_2022-05-09_12-52-36-933-1-300x167.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2022/05/2Є2_2022-05-09_12-52-37-174-300x179.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2022/05/Без-імені-300x169.png)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2022/05/image-3-300x169.png)