Декада громадянської освіти

З 28 квітня по 18 травня y закладах освіти Чагорської ТГ проходять заходи в рамках  Декади громадянської освіти (згідно Наказу 108 від 28.04.2022 Управління освіти Чернівецької міської ради) з метою формування громадянських та соціальних компетентностей, ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості учнів.

Педагоги Чагорського  ліцею, проводять різноманітні заходи Декади громадянської освіти. Під час  уроків, годин спілкування відбуваються інтерактивні онлайн-лекції «Історія створення Європейського Союзу», «Україна – це Європа», «Переваги євроспільноти», «Погляд молоді на сучасну Європу та майбутність»; учні здійснюють віртуальні подорожі-уїкенди «Шедеври європейської культури та літератури», «Столицями європейських країн «Європою без віз»», на годинах спілкування обговорюються питання «Україна – це  Європа», «Толерантність – головна риса європейської спільноти» та інші.

Громадянські компетенції допомагають учням подолати виклики сучасності, які постають перед ними сьогодні.

Декада громадянської освіти в Чагорській ТГ триває, педагоги продовжують роботу над заходами у рамках Декади.