Тиждень соціально-психологічного супроводу в Чагорському ліцеї відбувся з 17 по 21жовтня 2022 року.

Перший день тижня розпочався під девізом: «День активізації творчого потенціалу учасників освітнього процесу». Протягом дня проводилися такі заходи: відкриття тижня психології, виготовлення стін газети «У світі психології» для 5-11 класів, заняття з елементами тренінгу для педагогів «Збереження психологічного здоров’я», виготовлення брошурок «Мій план стійкості».

        Вівторок мав назву «День яскравих емоцій». Протягом дня здійснювались такі заходи: тренінгове заняття «Веселка настрою» з учнями 1-4 класів, тренінг – гра «Світ моїх емоцій» для 5-х  класів, година психолога  «Я, ти, ми – друзі назавжди» для 1-х класів.

       Середа розпочалась під девізом :«День спілкування». Протягом дня проводились такі заходи: листи психологу (кидання листів у скриньку довіру) для 1-11 класів, година психолога «Іскорка доброти» для учнів 2-х класів.

        Четвер був продовженням попередніх днів, і мав назву  «Ми різні – ми рівні», зокрема були реалізовані такі заходи: акція «Дерево мрій» для учнів 1-11 класів, вправи на згуртування колективу для 5-11 класів, перегляд відео «Ти особливий» для 5-8 класів.

         Завершальний день був під девізом «День турботи про своє психологічне благополуччя».  Протягом дня проводились такі заходи:збори практикум «Вплив емоційного стану на здоров’я і навчання дитини» для батьків 1-4 класів, проводились ігри  для учнів 1-11 класів для зняття втоми, напруги, агресії, а також  виставка стін газет « У світі психології», підбиття підсумків, закриття тижня психології.