Відновлення через спорт-напрям спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ.
Завдячуючи Громадській організації “Всеукраїнський громадський центр “Волонтер”, дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) учні Чагорського ліцею долучились до проєкту. Діти мали змогу продемонструвати спортивні вміння, попрацювати у групі психологічної підтримки, поглибити свої знання з принципів раціонального харчування, поспілкуватися з тренерами та один з одним.
Несподіваним для вихованців був смачний подарунок із продуктів здорового харчування.
Дякуємо організаторам за турботу про підростаюче покоління.
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2022/07/287450473_1429620174153897_1989619619083343874_n-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2022/07/292396014_1436345076814740_5362959272335034219_n-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2022/07/290202884_1429621834153731_6597650361114079785_n-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2022/07/290185280_1429621334153781_4297825136571272698_n-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2022/07/290236974_1429620297487218_6769225740653003720_n-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2022/07/292513765_1436345040148077_3940189826496258791_n-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2022/07/292394721_1436344950148086_3316319642206734001_n-769x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2022/07/зображення_viber_2022-07-05_10-54-18-626-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2022/07/290226401_1429620350820546_4858480047809565335_n-1024x768.jpg)