Дорогі українці, любі діти, а також дорослі громадяни нашої квітучої країни! Позаду залишився ще один навчальний рік, але він є особливим для кожного з нас, адже скроплений кров’ю, слізьми вільного та незалежного народу. Але ми міцно тримали і тримаємо стрій, бо знаємо що ми – непереможні, ми – незламний народ. І сьогодні – уся наша ліцейна родина разом. Родина, яку об’єднує єдине, – любов і повага до нашої країни та нашого навчального закладу.
Вітаємо з Останнім дзвінком. Бажаємо цього літа не пропустити жодної грандіозної події і щасливого дня, бажаємо літніх чудес і пригод. Ще хочемо побажати все-таки скучити за ліцеєм і після високої хвилі веселого літа повернутися в тиху гавань знань і наук.
Спасибі, наші ЗСУ, національна гвардіє, теробороно,
За все, що ви робите задля майбутнього народу!
Дякуємо вам, що наш тендітний цвіт від ворога бороните,
Ми неодмінно переможемо під прапором свободи!
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-14_12-32-54-871-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-14_12-32-56-656-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-14_12-32-55-280-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-14_12-33-09-827-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-14_12-33-11-605-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-14_12-33-11-769-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-14_12-33-13-386-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-14_12-33-13-693-1024x576.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-14_12-33-13-893-768x1024.jpg)