Останній дзвоник 2023

Дорогі українці, любі діти, а також дорослі громадяни нашої квітучої країни! Позаду залишився ще один навчальний рік, але він є особливим для кожного з нас, адже скроплений кров’ю, слізьми вільного та незалежного народу. Але ми міцно тримали і тримаємо стрій, бо знаємо що ми – непереможні, ми – незламний народ. І сьогодні – уся наша ліцейна родина разом. Родина, яку об’єднує єдине, – любов і повага до нашої країни та нашого навчального закладу.

Вітаємо з Останнім дзвінком. Бажаємо цього літа не пропустити жодної грандіозної події і щасливого дня, бажаємо літніх чудес і пригод. Ще хочемо побажати все-таки скучити за ліцеєм і після високої хвилі веселого літа повернутися в тиху гавань знань і наук.

Спасибі, наші ЗСУ, національна гвардіє, теробороно,

За все, що ви робите задля майбутнього народу!

Дякуємо вам, що наш тендітний цвіт від ворога бороните,

Ми неодмінно переможемо під прапором свободи!