Напередодні Вербної неділі учнівський, педагогічний та батьківський колектив Чагорського ліцею провів благодійну акцію на підтримку воїнів ЗСУ. За допомогою волонтерів передані смаколики для наших захисників. І сьогодні, 2 травня, наш заклад отримав трофеї від вдячних воїнів.
Продовжуємо виборювати спільну перемогу та підтримувати один одного у цей нелегкий час
З вірою у перемогу! З вдячністю ЗСУ!!!
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-02_10-49-25-747-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-02_10-31-50-644-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-02_10-31-49-685-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-02_10-31-47-691-768x1024.jpg)