День захисту дітей

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки!

1 червня, перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей.  Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні.

Дякуємо ЗСУ за повітря, небо, сонце і нашу рідну землю.

Учні, батьки та колектив Чагорського ліцею дякує за чудово проведений день представникам Чагорської сільської ради, Чагорської лікарської амбулаторії сімейної медицини,  ОКНП «Чернівецького обласного центру ЕМД та  МК», Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області, офіцерам поліції Чагорської громади. Бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим..