На зустріч до екзотичних тварин учнів Чагорського ліцею запросила «Книга джунглів» – авторська науково-пізнавальна програма з психологічним розвантаженням.
Захоплююча і пізнавальна подорож у світ рептилій та павукоподібних, зібраних з усіх континентів світу, повна приємних відкриттів, нових знайомств і несподіваних зустрічей. Особливістю є те, що тварин дозволено торкатися і навіть брати на руки!
Дякуємо «Книзі джунглів» за позитивні , незабутні враження, що залишаться з нами на довго.
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-02_13-35-45-917-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-02_13-35-46-323-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-02_13-35-46-833-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-02_13-35-46-119-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-02_13-38-09-729-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-02_13-13-40-629-576x1024.jpg)