Мета музики – торкати серця. Йоганн – Себастьян Бах.
Можливо, хтось помилково вважає, що війна – не час для пісень. Але насправді, часто саме пісні вели у бій, допомагали впоратися з емоціями в найскрутніші часи та піднімали бойовий дух. А українці – одна із найспівочіших націй у світі.
20 березня в Чагорському ліцеї проведено пісенний батл «А ми тую червону калину підіймемо», присвячений Героям Збройних сил України і всім, хто зараз бореться за рідну землю. Учні 5-7 класів виконували патріотичні пісні, створювали художні образи, добираючи для виступу тексти про віру, надію та любов.
Зараз нам всім дуже складно та боляче, але важливо тримати стрій та незламну віру в перемогу. Ми пишаємося тим, що ми українці – найсильніша нація в усьому світі. Ми витримаємо та зовсім скоро відсвяткуємо перемогу.
Слава ЗСУ! Слава НГУ! Героям слава!
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/1711027201197219-1-1024x576.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/1711027250954385-1-1024x576.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/1711027251653669-1024x576.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/1711027255198089-1-1024x576.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/1711027260748487-1024x576.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/1711027265156126-1024x576.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/1711027278892006-1-1024x576.jpg)