20 березня у Чагорському ліцеї проводився патріотичний майстер – клас з виготовлення підвісок у вигляді жовто-блакитного серця. Захід проведений в рамках відзначення 10-річчя НГУ з метою розвитку у дітей духу патріотичності. Виготовляючи підвіски, здобувачі освіти проявляли повагу до наших захисників і вкладали в свою роботу часточку своєї душі, стук своїх сердець.
Виготовлені підвіски будуть передані через волонтерів нашим воїнам.
Бажаємо, щоб всі захисники неньки України швидше повернулися додому живими.
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-0a-42080d48b44c5253a2249ccc342b36ecf3605be547affeb1461a791e8755beed_7f02956e0b821928-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-7e3be2a3d8025ff07bee5ecb87ee0e342c10ec036b8b68e7808f0149d0c3e1a6_7a0fe10713591d0b-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-7f274d97e6e4f5c61401b5b2068e32bcd9bce12a50c62e5169b4f0b52ef6b3fb_ff1e0b4d33613caa-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-019a930b4cf30e6a325034d54b04e7452a34ed4f670e936eb4bc7c97cb5838f1_794e6685b2d23afb-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-84dfb056f04ee740d7d5249cadf4eeac2cbc996aa02e9bcd9d17fae2f646bc37_f2a816d2bbc67de6-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-30290a806eaa520dcac8d0ccfd51a5a3e7b587b60f3adbd4cdf9b33956559cc3_8eafc3bda1289fe8-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-e3ac93dbf7ea1251690297b86f51368db5cb5de840c93b8bbc6a7b3a7c5fd6c0_d2d7ffb2d3a814e9-768x1024.jpg)