Хай птахи співають всюди,
Бержіть природу , люди!
Щороку 1 квітня у світі відзначають Міжнародний день птахів. Це свято було започатковане у 1906 році після підписання Міжнародної конвенції охорони птахів.
Мета цієї акції – звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу, адже вони стосуються всіх країн і континентів.
Птахи живуть на планеті понад 150 мільйонів років, немає на Землі такого куточка, де б їх не було. Природно при цьому, що їхній зовнішній вигляд є досить різноманітним і способи життя відрізняються.
До Міжнародного дня птахів учні Чагорського ліцею пройшли екологічний квест «Знай, люби, бережи», “Пташині посиденьки”, розширили свої знання про пернатих друзів.
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_13-26-44-335-1024x461.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_13-26-47-466-1024x461.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_13-26-52-687-1024x461.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_13-26-53-237-1024x461.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-02_10-57-21-487-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-02_10-58-46-930-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_16-10-36-715-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_16-10-36-888-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_16-10-37-082-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_16-10-37-461-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_16-10-37-647-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_16-10-37-850-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_16-10-38-036-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_16-10-38-255-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_16-10-38-634-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_16-10-38-823-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_16-10-39-228-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_16-10-39-431-768x1024.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_16-10-39-638-1024x768.jpg)
![](http://chahor-school.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-01_16-10-39-829-1024x768.jpg)